Booking av timer

Trafikkskola Start AS

Booking av timer

På grunn av den spesielle tida vi er inne i nu bestiller du kjøretimer best ved å ringe til oss på 40 55 38 00 eller komme innom. Da er vi sikre på at bilen er forsvarlig reingjort til deg når du kommer til timen. 

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Trafikkskola Start AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

Les mer